Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Alcatel-Lucent Enterprise, Dubai’de küresel iş ortakları ile buluştu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Alcatel-Lucent Enterprise, Dubai’de küresel iş ortakları ile buluştu

Alcatel-Lucent Enterprise, Dubai’de küresel iş ortakları ile buluştu

20 / Şubat / 20

Alcatel-Lucent Enterprise markası altında faaliyet gösteren ALE, küresel iş ortakları konferansı Connex20’yi 4-6 Şubat 2020 tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirdi. Üç günlük konferansa 1000’den fazla dünyanın dört bir yanından ALE iş ortağı katıldı.

Yakın zamanda 100’üncü yıldönümünü kutlayan şirket, Dubai’deki Connex20 ile önümüzdeki 10 yıllık hedeflerini masaya yatırdı. Konferansta başta ALE CEO’su, Jack Chen, Global Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Rukmini Glanard ve diğer üst yönetim üyeleri, şirketin 2020 strateji ve vizyonunu, ürün ve yol haritasını, büyüme fırsatlarını ALE iş ortakları ile paylaştılar.

Rukmi Glanard konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Ortadoğu hızla büyüyen, dinamik ve talep kar pazarlarımızdan biri. Birleşik Arap Emirlikleri özellikle ekonomik büyümeyi hızlandırmak için hızlı modernizasyon ve teknolojinin benimsenmesi ile sektöre öncülük ediyor. Birleşik Arap Emirlikleri’ni küresel iş ortakları konferansımıza ev sahipliği yapacak şekilde seçmek, kuruluşların yanı sıra bireylere de fayda sağlayacak teknoloji odaklı bir ekonomi inşa etmeye yönelik desteğimizin bir göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Zirve sırasında ALE yöneticileri, ALE yeniliklerinin dikey pazarlarda küresel kullanımını göstermek için, başarı hikayeleri ve en iyi uygulama örnekleri ile özel oturumlar düzenledi. Ürün uzmanları, iş ortaklarının müşteriler için büyüyen önemli iş sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış yeni ALE çözümleri için yol haritalarını paylaştı. Connex etkinliği sırasında ALE, 2019’da ALE işlerini etkileyici bir şekilde genişleten seçkin iş ortaklarını tanıtırken, çeşitli kategorilerde verilen ödül töreni de gerçekleştirildi.

Global satış ve pazarlama yöneticisi Glafard ayrıca, “ALE, günümüz iletişim gereksinimlerinin değişmesi ile gelişerek bugüne ulaştı. Biz İnovasyon sağlamaya ve kuruluşların dijital dönüşümün tetiklediği büyüme dönemine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. İş Ortaklarımızın bu vizyonunu yerine getirmemize yardımcı olacaklarına inancımız tam” açıklamasını yaptı.

ALE, Ortadoğu’da bölgesel ortak ağına sahiptir. Eğitim, konaklama, sağlık, perakende, ulaşım ve kamudan gelen müşterileri ile şirket Bulut, Ağ ve İletişim çözümleri için güçlü bir pazar payına sahiptir.

Haberin orijinali ve ALE’den son gelişmeler için tıklayınız.