Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

API’lerinizi korumaya hazır mısınız?

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • API’lerinizi korumaya hazır mısınız?

API’lerinizi korumaya hazır mısınız?

26 / Ekim / 21

Wallarm; Dev, Sec ve Ops ekiplerinin bulutta yerel uygulamaları güvenli bir şekilde oluşturmayı, bunları modern tehditlere karşı izlemeyi ve tehditler ortaya çıktığında uyarı veren bir platformdur.

API’ler, günümüz uygulamalarının nasıl çalıştığının anahtarıdır. API güvenliğini ve sağlamlığını devam ettirmek için hangi temel sorunların dikkate alınması gerektiği bilinmeli.

 Neden Wallarm WAF’I tercih etmelisiniz?

1.Koruma; Yeni Nesil WAF, API Koruması, Otomatik Olay Yanıtı ve Varlık Keşfi özellikleriyle web siteleri, mikro hizmetler ve API’ler için gerçek zamanlı uygulama korumasını otomatikleştiriyor.
2.Cevap; Eksiksiz görünürlük, akıllı tetikleyiciler ve aktif tehdit doğrulaması ile gerçekleşebilecek saldırı yanıtlarını kolaylaştırıyor.
3.Keşif; Otomatik keşif özellikleriyle bulut ortamlarından her API uç noktasına kadar saldırı yüzeyinizdeki her varlığın görülmesini sağlıyor.
4.Test; API’lerin ve web varlıklarının güvenlik testlerini otomatikleştiriyor. Her ortamda, her varlık için iyileştirmeye öncelik verilmesine yardımcı oluyor.

 

14 günlük deneme sürümü için linke tıklayın.