Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Mandiant - Automated Defense

E-Data Teknoloji

Güvenlik operasyonlarınızın sanal bir uzantısı olarak Mandiant uzmanlığının otomasyonudur.

Mandiant uzmanlığını ekibinizin sanal bir uzantısı olarak sunan otomasyonla SOC’nizin yeteneklerini önemli ölçüde geliştirir. Mandiant Otomatik Savunma, Mandiant teknik bilgisini yazılımına dahil ederek güvenlik ekiplerinin durumları daha hızlı, daha doğru ve iyi huylu göstergeler veya yanlış pozitif uyarılar nedeniyle daha az atıkla teşhis etmesine olanak tanır. Güvenlik ekipleri, Mandiant’ın aktif ihlallerinden kritik IOC’leri tanımlayan otomatik modüller ve olası olayları hızla düzeltmek için uzman uyarısı araştırma analizi aracılığıyla saldırganlara karşı erken bilgi avantajı elde eder.

Aktif İhlal ve Intel İzleme; Tehdit aktörünün bekleme süresini azaltmak ve hedefli saldırıların etkisini azaltmak için ortamınızdaki etkin ihlallerden ve hedefli saldırılardan IOC’leri hızla belirler.

Uyarı İnceleme ve Önceliklendirme; Güvenlik uyarıları akışını otomatik olarak araştırır ve önceliklendirir, yanlış pozitifleri azaltır ve ekibinizin önemli vakalara odaklanmasını sağlar.

Müdahale ve İyileştirme; Sistemleri kapsamak ve enfeksiyonların yayılmasını önlemek için uç nokta teknolojileri ve SOAR platformları aracılığıyla yanıt eylemlerini otomatikleştirir.

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Mandiant

Bilgi Alın