Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

CoSoSys, Endpoint Protector 5.5.0.0’ın Yayınlanmasıyla Gelişmiş İçerik Algılama ve Entegrasyonlarını Başlattı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • CoSoSys, Endpoint Protector 5.5.0.0’ın Yayınlanmasıyla Gelişmiş İçerik Algılama ve Entegrasyonlarını Başlattı

CoSoSys, Endpoint Protector 5.5.0.0’ın Yayınlanmasıyla Gelişmiş İçerik Algılama ve Entegrasyonlarını Başlattı

22 / Şubat / 22

Veri Kaybını Önleme (DLP) ve içeriden tehdit yönetiminde lider olan CoSoSys, ödüllü Endpoint Protector çözümünün en son sürümünü duyurdu.

Endpoint Protector v5.5.0.0, Gelişmiş İçerik Algılama da dahil olmak üzere, kuruluşların daha da hedeflenmiş veri koruma politikaları oluşturmasına, yanlış pozitifleri azaltmasına ve hibrit çalışma ortamlarının artan karmaşıklığıyla başa çıkmasına olanak tanıyan bir dizi yeni özellik sunuyor

Gelişmiş İçerik Algılama Kuralları* ile yöneticiler daha güçlü politikalar oluşturabiliyor. Endpoint Protector 5.5.0.0’da içerik taraması için karmaşık koşullar tanımlamak mümkün. Bu, mantıksal operatörleri kullanarak birden çok ölçütün (PII’LER, sözlük sözcükleri ve normal ifadeler gibi) birleştirilmesini ve içerik algılama kurallarını yalnızca belirli dosya türlerine (metin dosyaları, Excel dosyaları ve daha fazlası gibi) uygulama yeteneğini de içeriyor.

Endpoint Protector v5.5.0.0 ayrıca, üçüncü taraf sistemlerde kullanıcı hesaplarını, kimlik bilgilerini ve ayrıcalıkları yönetme sürecini kolaylaştırmak ve otomatikleştirmek için Okta SSO* ile yeni bir entegrasyon sunuyor.

CoSoSys CEO’su ve Kurucusu Roman Foeckl “Endpoint Protector’ın en son sürümü, müşterilerimizin hem veri güvenliğini güçlendirmesine hem de basitleştirmesine yardımcı olacak gelişmiş yeteneklerle birlikte geliyor” dedi. “Yeni özellikler ve entegrasyonlarla, işletmelerin güvenlik risklerinin önünde kalmalarını, üretken kalmalarına ve çalışmalarına odaklanmalarına yardımcı olmalarını sağlamak istiyoruz” açıklamasını yaptı. 

Endpoint Protector 5.5.0.0’da bulunan ek güncelleştirmelerin listesi şöyle: 

● Gmail için web postasını izleme: Gmail Web Postası tarama özellikleri artık Gmail web postası aracılığıyla gönderilen e-postaların hem konu alanını hem de gövde metnini izleme özelliğini içerir.
Tüm hassas bilgileri bildir: Endpoint Protector 5.5.0.0 ile başlayarak, yöneticiler, İçeriğe Duyarlı Koruma tarafından engellenen tüm hassas veri aktarımlarını bildirmeyi seçebilir.

Endpoint Protector hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://e-data.com.tr/endpoint-protector/  adresini ziyaret edin.