Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Creality 8 Yaşında: Creality’nin 8 Yıllık 3B Yazıcı Yolculuğu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Creality 8 Yaşında: Creality’nin 8 Yıllık 3B Yazıcı Yolculuğu

Creality 8 Yaşında: Creality’nin 8 Yıllık 3B Yazıcı Yolculuğu

8 / Nisan / 22

2014 yılından beri faaliyet gösteren Çin pazarının inovatif ve yıllık 1 milyonu aşkın üretim kapasitesi ile uzman 3B Yazıcı üreticisi Creality 8’inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Bugün 192 ülkede, 1.6 milyondan fazla kullanıcının hayal gücünü gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olan Creality 9 Nisan 2022 tarihinde 8’inci yılı için yıl dönümü etkinliği düzenleme hazırlığı içinde. 

Çin, Shenzhen merkezli Creality “With You, We Spark Creativity” mottosu ile düzenleyeceği etkinlikte Creality Ender, Halot ve Sermon başta olmak üzere yaratıcısı olduğu 3B Yazıcı ürünlerini ve bu dünyaya kattığı değerleri paylaşacak.

8 Yılda Creality’nin “Creativity” Yolculuğu

● Kullanıcı deneyimini en üst sıraya koyan Creality 8 yılda; Pekin, Şanghay, Wuhan, Chengdu ve Xi’an’da kurduğu ofislerin yanı sıra Almanya, Polonya, ABD, Kanada, Brezilya ve Şili gibi ondan fazla ülkede hizmetlerini mükemmelleştirmek için depolar kurdu. 

Aynı zamanda, Facebook ve Facebook topluluklarında (100.000’den fazla aktif kullanıcı), YouTube, TikTok, Instagram, Wechat’ın Kamu Hesabı, Bilibili ve dünyadaki diğer büyük sosyal platformlarla birlikte, kullanıcıların çevrimiçi sorunlarına destek olan 100’den fazla servis ekibi ile geniş bir sosyal ağa sahip.

● Creality, dünyadaki kullanıcıların 3B yazıcıyı kolay ve rahat bir şekilde kullanması için bulut baskı, bulut dilimleme, model kütüphanesi, baskı hizmeti ve sosyal çevreyi entegre eden bir 3B baskı uygulaması olan APP-Creality Cloud’u yarattı.

Creality, Her Bölgeden Her Yaştan İnsanın 3B Hayal Gücünü Bir Araya Getiriyor

Creality’nin sahiplendiği hayal gücü ve kullanıcı deneyimi, dünyanın çeşitli bölgelerinden farklı yaş gruplarındaki insanları bir araya getiriyor. Örneğin, 10 yaşındaki çocuklar 3 boyutlu baskıya olan aşkları nedeniyle artık oyun bağımlısı değiller veya 3 boyutlu baskı ile kendi markalarına sahip bisiklet modifikasyon dükkânı sahipleri var. Üstelik 88 yaşındaki bir dede, gençlik sevincini 3 boyutlu baskı ile alıyor.

Creality, sadık bir kullanıcısı, e-NABLE yardım kuruluşunun gönüllüsü ve Afrika’daki çocuklar için 3 boyutlu baskılı protez uzuv bağışçısı olan Kyle Reeser’ı bularak, 3boyutlu baskının gücünü yorumlayan Creality’nin ilk marka elçisi olarak seçti.

2014’ten 2022’ye kadar Creality, kamu yararına aktif olarak katılırken ve sosyal sorumluluğu bir alışkanlık haline getirdi. Geçtiğimiz 8 yıl boyunca Creality, kendini 3 boyutlu baskı teknolojisini dünyanın her yerindeki gençler için yaygınlaştırmaya adayarak, yoksulluk bölgesindeki öğrencilere Kamu Refahı Bursları sağladı.

Space Robotics” projesi kapsamında Brezilya’da 150 ilde 250 okula 250 3B yazıcı sponsoru oldu ve 3B baskıya ilgi duyan daha fazla insan yetiştirmek için Creality 3B baskı kulübünü organize etti. 3B baskıyı yaygınlaştırmak için toplum ve okullarda çalışmalar yürüttü, böylece 3B yazıcı sadece bir cihaz değil, aynı zamanda daha fazla olanak elde etmek için iyi bir yardımcı olarak konumlanmış oldu.

“Space Robotics” Projesi

 

Wushan’da kamu refahı faaliyetleri

 

3B Baskının Yaygınlaştırılması

Gelecek dönemde de Creality, “Önce Kullanıcı, Önce Hizmet” özüne bağlı kalacak, kullanıcıların sesini aktif olarak dinleyecek, kullanıcıların sorunlarını verimli bir şekilde çözecek ve kullanıcı beklentilerini aşan daha fazla 3B yazıcı geliştirecektir.