Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Delinea’ya Şubat Ayında Siber Güvenlik Kategorisinde Ödüller Yağdı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Delinea’ya Şubat Ayında Siber Güvenlik Kategorisinde Ödüller Yağdı

Delinea’ya Şubat Ayında Siber Güvenlik Kategorisinde Ödüller Yağdı

28 / Şubat / 22

Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi (PAM) çözümlerinin önde gelen hizmet sağlayıcısı Delinea, 2022 CyberSecurity Excellence Awards’ta 4 farklı kategoride ödül kazanarak Şubat ayının Altın Kazananı ilan edildi. Bununla birlikte 18. Cyber Security Global Excellence Awards’ın da sahibi olan şirket Şubat ayı boyunca ürün ve şirket başarılarını taçlandıran toplam 5 farklı ödülün sahibi oldu. 

CyberSecurity Excellence Awards bünyesinde Delinea’nın Secret Server çözümü PAM kategorisinde, Secret Suite çözümü ise Kimlik ve Hesap Yönetimi Kategorisinde altın ödülün sahibi oldu. Secret Server ayrıca 2022 Cyber Security Global Excellence Awards’ta Ayrıcalıklı Hesap Kontrolü, Güvenlik ve Yönetim kategorisinde Gümüş Küre Ödülü’ne layık görüldü. 

Delinea CEO’su Art Gilliland, “Güçlü ayrıcalıklı hesap ve kimlik bilgisi denetimleri, modern girişimin anahtarlarını ellerinde bulundurduğu için günümüzde çok sayıda saldırıyla karşı karşıya kalan kurumları korumanın önemli bir bileşeni. Bu önemli kuruluşların ödüllerine layık olan sektör uzmanlığımız ve müşteri memnuniyetimizin başarısı bizim için onur verici” dedi.

Haberin tümüne ulaşmak için tıklayın.