Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Haberler - E-Data Teknoloji İspanyol SealPath’in Türkiye’deki Tek Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji İspanyol SealPath’in Türkiye’deki Tek Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji, İspanya menşeili SealPath ile yaptığı iş birliği ile SealPath’in Türkiye’deki tek distribütörü oldu. 2 Aralık 2021 tarihi itibariyle imzalanan distribütörlük sözleşmesi ile E-Data Teknoloji, SealPath’in ürettiği veri şifreleme, koruma ve kontrol etme konusundaki ürün gamını Türkiye’deki çözüm ortakları ile buluşturacak.

SealPath hassas dosyaların korunması ve nerede olursa olsunlar kontrol edilmesine olanak sağlayan bir güvenlik yazılımı. SealPath belgeler her nerdeyse onları koruyabiliyor ve bu belgelerin paylaşılmasını rahat ve güvenli bir hale getiriyor.

SealPath ürün gamı ile aşağıdaki hizmetleri amaçlıyor:

Koruma
SealPath, belgelere nereden erişilirse erişilsin, eşlik ediyor ve bulutta çalışıldığı takdirde de bilgileri koruyabiliyor.

Kontrol
Belge üzerinde kontrol imkanı sunuyor. Sezgisel kontrol sistemi ile kimin eriştiği ve erişebileceği kontrol edilebiliyor.

İzleme
Belgeleri istenilen kişilerle paylaşma ve ne zaman eriştiklerini takip etme imkanı sunan SealPath, denetim üzerinde tam hakimiyet sağlıyor.

Kolaylaştırma
SealPath, belgelerin istenilen kişilerle paylaşılabilmesini ve bu kişilerin belgelere ne zaman erişim sağladıklarını izleme imkanı sunuyor.

Özgürlük
SealPath beleleri korunak için belirli bir konum gerektirmiyor. Sunduğu özgürlük ile kullanıcının nasıl çalışmak istediğini ve belgeleri nerede muhafaza edeceğini kullanıcıya bırakıyor.

AD RMS Teknolojisi
SealPath, AD RMS (Active Directory Rights Management Services) koruması ve bilgi teknolojisini kullanıyor. AD RMS, Microsoft Office ve diğer Microsoft ürünleriyle yerel olarak bütünleşen, olgun, kanıtlanmış bir bilgi koruma teknolojisidir.

 

SealPath Nasıl Çalışıyor?

Bu iş birliği KAP üzerinden yayınlanmıştır. Anlaşma 2 Aralık 2021 tarihlidir.

 

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Haberler

Diğer Ürünler

Bilgi Alın