Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

E-Data Teknoloji, Keysight Technologies ile Distribütörlük Antlaşması İmzaladı.

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji, Keysight Technologies ile Distribütörlük Antlaşması İmzaladı.

E-Data Teknoloji, Keysight Technologies ile Distribütörlük Antlaşması İmzaladı.

4 / Mayıs / 23

Keysight Technologies, merkezi Santa Rosa, Kaliforniya’da olan, 15.000’den fazla çalışanı,  100 ülkede 30.000’den fazla müşterisi bulunan test ve ölçüm çözümleri sunan lider bir teknoloji şirketidir.

Elektronik test ve ölçüm cihazları, yazılımları ve hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren şirket, özellikle telekomünikasyon, savunma, havacılık, enerji, otomotiv, elektronik ve bilgi teknolojileri sektörlerine yönelik çözümler üretmektedir. En gelişmiş teknolojik çözümlerle, müşterilerinin ürünlerini test etmelerini ve süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktadır.

Keysight’in ürün portföyü arasında osiloskoplar, spektrum analizörleri, güç kaynakları, RF ve mikrodalga test ekipmanları, veri toplama sistemleri, sinyal jeneratörleri, lojik analizörler ve diğer test ve ölçüm cihazları yer almaktadır. Bu ürünler, yüksek hassasiyet, doğruluk ve güvenilirlik ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sürdürülebilirlik konusunda da önemli çalışmalar yürüten şirket üretim süreçlerinde çevreye duyarlı malzemeler kullanmakta ve sürdürülebilir tedarik zincirleri oluşturmaktadır.

E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş, Keysight Technologies arasında gerçekleşen iş birliği ile Keysight’ın ağ çözümleri portföyünün Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. Keysight’ın ağ çözümleri, ağ performansınızı test etmenize, ağ güvenliğini doğrulamanıza, tüm ağınızdan trafiğe erişmenize, paketleri hat hızında filtrelemenize ve tüm performans ve izleme araçlarınıza ilgili verileri sunmanıza olanak tanır. Siz de Keysight’ın üstün özellikleri ile tanışmak için müşteri temsilcinizi hemen arayın!