Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Haberler - E-Data Teknoloji Wallarm’ın Türkiye Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji Wallarm’ın Türkiye Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji, bulut tabanlı uygulama güvenliği ürünleri üreticisi Wallarm ürünlerinin Türkiye’deki tek distribütörü oldu.

Şirketlere donanım ve yazılım çözümleri sunan katma değerli teknoloji distribütörü E-Data Teknoloji, bulut tabanlı uygulama güvenliği ürünleri üreticisi Wallarm ürünleri için distribütörlük sözleşmesini imzalayarak  02/07/2021 tarihinde distribütör olmuştur. Sözleşme, Wallarm’ın Türkiye’ye distribütör arama yetkisi verdiği Ana Distribütörü Grit Partner KFT firması ile imzalanırken, E-Data Teknoloji Wallarm ürünlerinin Türkiye’deki tek distribütörü konumuna geldi.

Bulut tabanlı çağda, uygulama güvenliğini yeniden icat etmek için yola çıkan girişimciler tarafından kurulan Wallarm, bulut tabanlı altyapılar için API çözümleri ile ürünler geliştiriyor. Wallarm platformu, bulut tabanlı yerel uygulamaların güvenliği ve modern tehditlere karşı korunması için çeşitli kategorilerde çözümler sunuyor. Bu kategoriler sırasıyla;

● AWS için Wallarm

● GCP için Wallarm

● Kubernetes için Wallarm

● Sağlık sektörü için Wallarm

● Fintech sektörü için Wallarm

● E-Ticaret sektörü için Wallarm

● Teknoloji şirketleri için Wallarm

Geçtiğimiz aylarda halka açılan E-Data Teknoloji’nin distribütörlüğünü yaptığı ürünlerin çözüm alanları arasında Ağ ürünleri, kriptolu veri taşıma ve saklama, sertifikalı veri silme, veri sızıntısı engelleme, siber güvenlik vaka yönetimi ve sezgisel davranış analizi, gelişmiş kalıcı tehditlere karşı koruma, sunucu ve depolama (storage), yama yönetimi ve uygulama güvenliği, antivirüs, lazer yazıcı ve baskı sistemleri, üç boyutlu yazıcılar, uç nokta güvenliği, KVKK / GDPR / ISO27001 gereklilik çözümleri, güvenlik duvarı ve izleme yazılımı, sızma-zafiyet testi, bulut yazdırma çözümleri, güvenli erişim ve kimlik yönetimi, veri merkezi çözümleri, sistem araçları – masaüstü çözümleri ile diğer donanım ve yazılım çözümleri yer alıyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığımız resmi açıklamaya ulaşmak için tıklayınız

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Haberler

Diğer Ürünler

Bilgi Alın