Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

E-Data Teknoloji Yeni Nesil SIEM Çözümü SGBox’ın Türkiye Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji Yeni Nesil SIEM Çözümü SGBox’ın Türkiye Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji Yeni Nesil SIEM Çözümü SGBox’ın Türkiye Distribütörü Oldu

5 / Ekim / 21

E-Data Teknoloji güvenlik bilgileri ve vaka yönetimi (SIEM) çözümü üreticisi SecureGate S.r.l’ nin 10 Eylül 2021 tarihi itibariyle distribütörü oldu. Bu yeni anlaşma ile SecureGate firmasının üretildiği SGBox markalı çözümlerin Türkiye’deki tek distribütörü konumuna geldi.

ICT güvenliğini kontrol etmek ve yönetmek için modüler bir platform olan SGBox; log toplama, zafiyet taraması ve uç nokta durumundan toplanan tüm bilgilerle toplu bir görüntü oluşturarak, ağ güvenliği ve siber güvenlik tehditlerine karşı otomatik korelasyon motoru ve analitik sistemi besliyor. Şirket içi veya bulut kurulumu olarak sunulan SGBox ileyapılan iş birliği hakkında E-Data Teknoloji Genel Müdürü T. Fatih Mutlu “Verinin üretilmesi, işlenmesi, saklanması ve korunması dâhil verinin olduğu her yerde E-Data Teknoloji’nin ürünleri var. Bu anlamda dijital hayatın her noktasına dokunuyoruz. Distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaları seçerken, katma değerli donanım ve yazılım çözümleri sunma kriterini ön planda tutuyoruz. Söz konusu katma değerli donanım ve yazılım ürünlerimizi 800’den fazla iş ortağımızla birlikte Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz. SGBox’ı da ihtiyacı olan kurumlarla buluşturacağız. Her iki tarafı da tebrik ediyorum” dedi.

SGBox CEO’su ve kurucusu Massimo Turchetto, yeni iş birliği hakkında “E-Data Teknoloji ile yakın bir şekilde çalışmak ve sahip oldukları mükemmel danışmanlık deneyimine güvenmek bizim için çok değerli. Bu iş birliği; SIEM platformumuzu, uluslararası düzeyde mümkün olduğu kadar çok şirkete ulaştırabilmek için stratejimizin bir parçasıdır.“ dedi.

SGBox çözümleri arasında şunlar yer alıyor:

● Log Management

● Log Correlation Engine

● Network Vulnerability Scanner

● System Monitoring

● User Behavior Analytics

● Threat Intelligence Feed Management

 

SGBox’ın sunduğu tüm ürünlerle ilgili detaylı bilgilere linkten erişebilirsiniz