Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - E-posta Güvenliği Cihazları

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-posta Güvenliği Cihazları

KAPSAMLI GELEN VE GİDEN KORUMAYI EDİNİN
SonicWall E-posta güvenlik cihazları, katılaşmış Linux tabanlı bir sistemin gelişmiş e-postayla verilen tehditlere karşı çok katmanlı bir koruma sağlar.

– Capture Advanced Threat Protection sandbox’ı ile entegrasyon
– Kapsamlı zararlı yazılım taraması için birden fazla AV motoru kullanır
– SonicWall Capture Labs’tan gerçek zamanlı tehlike istihbarat kaynakları
– SPF, DKIM ve DMARC ile e-posta dolandırıcılığının önlenmesini sağlar
– Dinamik Gelişmiş İtibar Yönetimi (ARM) sunar
– E-posta Şifreleme ve Uyumluluk eklentili DLP sunar

 

KAPSAMLI GÜVENLİK KORUMASI
Capture Advanced Threat Protection hizmeti ile ortaya çıkan sıfır gün saldırılarIna karşı koruyun. Bulut tabanlı sandbox teknolojisi, gelişmiş tehditleri algılamak, onları çoklu motorlu bir sanal alanda analiz etmek ve bunları bir güvenlik kararı öncesi engellemek için çok geniş e-posta ek uzantısını tarar.

 

 

ÇOKLU-AV TARAMASI
SonicWall bulut anti-virüs ve McAfee ve Cyren de dahil olmak üzere endüstri ortaklarının sunduğu üstün anti-virüs imzalarıyla anti-spyware’inizin ve anti-virüsünüzün güncel olduğundan emin olun. SonicWall imza güncellemeleri yapılmadan organizasyonları virüs enfeksiyonlarından korumak için öngörülü ve duyarlı teknolojileri kullanır.

 

 

GERÇEK ZAMANLI AKILLI TEHDİT GÜNCELLEMELERİ
SonicWall Capture Labs’tan gerçek zamanlı tehlike istihbaratI alın ve iyi bir e-posta iletilmesini sağlayın. Capture Labs, endüstri tehdit listelerindeki bilgileri toplar ve analiz eder, her gün milyonlarca e-postanın titiz bir şekilde test edilmesini ve değerlendirilmesini yapar ve gönderenler ve içerik için itibar puanı kurarak yeni tehditleri oluştuğunda tespit eder.

 

 

UYUM VE ŞİFRELEME ABONELİĞİ HİZMETLERİ
Gizli veri sızıntılarını ve düzenleyici ihlalleri önlemek için gelişmiş uyumluluk taraması, yönetimi ve isteğe bağlı olarak e-posta şifrelemesi kullanan yasal zorunluluklara uyun. SonicWall E-posta Uyumu ve Şifreleme abonelik hizmetleri, tümleşik, ilkeye dayalı ve isteğe bağlı e-posta şifreleme sağlar. Bu hizmetle, politikalar, giden e-posta içeriğini ve hassas verilerin eklerini taramak üzere yapılandırılabilir.

 

KULLANIMI KOLAY GÜVENLİK
Özelleştirilebilir gösterge tablosu ile basit e-posta yönetimine ulaşın. Çok kullanım desteği, birden fazla departmana veya müşteriye ait büyük kurumsal ve yönetilen servis sağlayıcı dağıtımlarının bir veya birden fazla alana sahip kuruluş birimlerini kurmasına olanak tanır. Dağıtım merkezi olarak yönetilebilir, ancak yine de belirli bir kuruluş biriminin kendi kullanıcılarına, alt yöneticilerine, ilke kurallarınına, önemsiz kutularına ve daha fazlasına sahip olmasını sağlar.

Ürün Ana Kategori:

SonicWall

Ürün Kategori:

E-Posta Güvenliği

Bilgi Alın