Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Faronics

E-Data Teknoloji

Çözümler

faronics

Bilgi Alın

  1996 yılında kurulmuş olan Faronics var olan bilişim altyapı yatırımlarının verimliliğini arttırarak işletme maliyetlerini düşüren çözümler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Kanada merkezli şirket 150 ülkede, 8 milyondan fazla kullanıcıya çok katmanlı güvenlik çözümleri sağlamaktadır. Faronics çözümleri çok kullanıcılı ortamların yönetimi, basitliği ve güvenliği üzerine odaklanmıştır.

  Bilişim teknolojilerinin karşı karşıya kaldığı tehditlerin artması ve karmaşık hale gelmesiyle güvenliği sağlamak için tek bir çözüm üzerinde yoğunlaşmak çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Çok katmanlı güvenlik, bilişim profesyonellerini ileride ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlardan koruyarak işletme maliyetlerini düşürmektedir.

  • Faronics Anti-Executable tanımlanmamış, tehlikeli olabilecek  yazılımların çalıştırılmasını engelleyerek iş istasyonlarını istenmeyen yazılımlardan korur.
   •    Faronics Anti-Virus, bilgisayarınızı ve verilerinizi enfeksiyondan korur.
   •    Faronics Deep Freeze, iş istasyonunu sadece yeniden başlatarak sistemin ilk kurulduğu sorunsuz zamana dönüşünü sağlar.
   •    Faronics Insight basit bir öğretmen konsoluyla öğrencilerin internette gezinerek veya çevirim içi oyunlar oynayarak ilgilerinin dağılmasını engeller.
   •    Faronics Power Save Enterprise verimlilikten ödün vermeden %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar.
   •    Faronics WINSelect Enterprise sisteme dahil bilgisayarların amacına uygun kullanıldığından emin olur.


  Çözümler