Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

FireEye XDR: Esnek yapısıyla Tehdit Algılama ve Müdahale artık daha kolay

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • FireEye XDR: Esnek yapısıyla Tehdit Algılama ve Müdahale artık daha kolay

FireEye XDR: Esnek yapısıyla Tehdit Algılama ve Müdahale artık daha kolay

16 / Kasım / 21

FireEye XDR : Tehditleri Algılamak Artık Daha Kolay

FireEye XDR, olay verilerini ilişkilendirerek ve benzersiz ön cephe istihbaratı ve analitiği uygulayarak tehditleri ortaya çıkarıyor. Neyin kritik olduğunu ve üst düzey analist yeterliliklerini vurgulayarak tehdit algılama, soruşturma ve olay yanıtını daha basit hale getiriyor.

Dünya çapındaki kuruluşlar, verilerini, operasyonlarını ve müşterilerini her gün riske atan bir siber tehdit yağmuruna maruz kalıyor. FireEye, giderek artan sayıda ve gelişmiş saldırıyla mücadele etmek için, genişletilebilir ve esnek bir bulut tabanlı XDR platformu aracılığıyla benzersiz algılama, koruma ve yanıt teknolojisi sunuyor.

En karmaşık tehditlere karşı güvenlik duruşunu iyileştirmek için birleşik bir platform olan FireEye XDR’den daha fazla görünürlük ve algılama ile mevcut güvenlik çözümleri daha iyi hale getirilebiliyor.

Nasıl?

Analist ve SOC Verimliliğini İyileştirir
Birden çok araçtan farklı olayları eyleme dönüştürülebilir araştırmalarla ilişkilendiriyor.

Dağıtımı Optimize Eder
Üçüncü taraf güvenlik çözümlerinizle sorunsuz çalışmak için FireEye ürünlerinin herhangi bir kombinasyonunu seçilebiliyor.

Algılama Etkinliği Sunar
Değişen küresel tehdit ortamıyla yüzleşmek için günlük olarak güncellenen en iyi uygulama güvenlik başucu kitaplarını uyguluyor.

Riski Vurgular ve Azaltır
Soruşturmalara öncelik vermek ve olay tespit ve müdahalesini hızlandırmak için güvenlik analitiği ve otomasyonunu kullanıyor.