Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Firewall Güvenlik Abonelikleri

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Firewall Güvenlik Abonelikleri

Firewall Güvenlik Servisleri

GELİŞMİŞ GATEWAY GÜVENLİK SUİTİ (AGSS) Capture Advanced Threat Protection, Gateway Security, İçerik Filtreleme Hizmeti ve bilinen ve bilinmeyen tehditleri durdurmak için 24 saat hizmet vermeyi içeren SonicWall güvenlik duvarları için eksiksiz bir güvenlik hizmetleri paketidir.

 

KOMPLE KORUMA Bilinen tehditleri durdurmak için gereken temel ağ güvenlik servisleri (CGSS) ile yeni nesil bir güvenlik duvarı birleştirin.

 

 

 

KAPSAMLI GATEWAY GÜVENLİK SUİTİ Bilinen tehditleri durdurmak için Gateway güvenliği, içerik filtreleme hizmeti ve 24×7 destek sunan gelişmiş güvenlik teknolojileri paketi.

 

 

 

 

GATEWAY GÜVENLİK SERVİSLERİ Gelişmiş virüs saldırılarına karşı gerçek zamanlı koruma için ağ geçidi anti-virüs, casus yazılım önleme, saldırı önleme ve uygulama zekası ile kontrolü birleştirin.

 

 

 

İÇERİK FİLTRELEME SERVİSLERİ Ağa dayalı cihazlar için uygun olmayan, üretken olmayan, hatta yasadışı ve kötü amaçlı web içeriğini engeller ve yönetir.

 

 

 

 

İSTEMCİLERE DAYATILMIŞ ANTI-VIRUS & ANTI-SPYWARE SonicWall güvenlik duvarları ve dayatılmış istemci Anti-Virüs ve Anti-Spyware yazılımı ile yenilikçi, çok katmanlı bir anti-virüs internet güvenlik stratejisi dağıtın. Dayatılmış istemci Anti-Virüs ve Anti-Spyware yazılımını yüklemek için uygun olmayan bir bitiş noktasına sahip herhangi bir kullanıcıyı bir web sayfasına yönlendirebilirsiniz.

 

 

KAPSAMLI ANTI-SPAM HİZMETİ Ağ geçidindeki önemsiz e-postaları tek tıklamayla ile kaldırın ve yalnızca meşru e-postaların e-posta sunucunuza ulaştığından emin olun.

 

 

 

SSL ŞİFRELİ TRAFİĞİN DERİN PAKET İNCELEMESİ (DPI-SSL) TLS, SSL ve SSH’lı SonicWALL Deep Packet Inspection ile ağınızı şifrelenmiş tehditlerden koruyun. Bu ek güvenlik hizmetleri, tüm SonicWall Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW) ve Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) güvenlik duvarlarında bulunur. DPI-SSL şifrelenmiş tehditlere karşı derin koruma ve ölçeklenebilir SSL şifre çözme ve derin paket incelemesi SSL performansını sınırlama olmaksızın sunar.

 

 

UYGULAMA YÖNETİMİ Yöneticilerin, uygulamalar, kullanıcılar, gruplar veya aygıtlar için ayrıcalıkları ve bant genişliğini kolayca yönetmeleri için gereken araçları sağlar.

 

 

 

CAPTURE KAPSAMLI TEHDİT KORUMA  SonicWall Capture Advanced Threat Protection, otomatik iyileştirme ile ağ geçidinde fidye yazılımı gibi bilinmeyen sıfır günlük saldırıları keşfetmek ve durdurmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir çoklu motor sanal alanıdır.

 

 

 

İÇERİK FİLTRELEME İSTEMCİSİ Ağ dışındaki cihazlar için web içeriğini engeller ve yönetir ve içerik filtreleme hizmeti için oluşturulan politikaları uygulayabilir.