Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Güvenlik Yönetimi ve Raporlama

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Güvenlik Yönetimi ve Raporlama

GMS SERİSİ
SonicWall Global Yönetim Sistemleri, SonicWall güvenlik duvarı, e-posta güvenliği ve güvenli uzaktan erişim çözümlerini bu güçlü, sezgisel araçla hızlı bir şekilde kuruyor ve merkezi olarak yönetiyor. Yazılım, donanım veya sanal bir cihaz olarak dağıtılabilen bir çözümde, kapsamlı güvenlik duvarı güvenlik politikası ve uyumluluk raporlamasıyla birlikte, gerçek zamanlı izleme işlevinden yararlanın

 

CLOUD GMS
Cloud GMS, uyugn maliyetli bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) olarak sunulan; açık, ölçeklenebilir bulut güvenlik yönetimi, izleme, raporlama ve analiz platformudur. SonicWall ağ güvenlik ekosisteminin tamamını tek bir panelden daha net, hassas ve hızlı bir şekilde yönetmek için görünürlük, çeviklik ve kapasite sunar.

 

 

 

ANALYZER
Ağınızın sağlık, performans ve güvenliğine ilişkin gerçek zamanlı ve geçmişe dair bilgiler edinin. Bu kullanımı kolay, web tabanlı trafik analizi ve raporlama aracı, güvenlik olayı raporları için uygulama trafiği analizini kullanırken SonicWall güvenlik duvarlarını ve güvenli uzaktan erişim cihazlarını destekler.