Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Hosted E-posta Güvenliği

E-Data Teknoloji

Kuruluşunuzu; fidye, sıfır gün tehditleri, mızrak kimlik avı ve iş e-postası uzlaşması (BEC) gibi e-postayla verilen tehditlerden korumak için e-posta uyumu ve düzenleme görevlerini yerine getiren bulut tabanlı bir güvenlik çözümü dağıtın. Çözümümüz, e-posta sunucularınıza planlı ve planlanmamış kesintiler sırasında işin etkilerini en aza indirmek için e-posta sürekliliğini içerir. İhtiyacınız olan ölçeklenebilirliği önceden maliyetler ve öngörülebilir abonelik oranları olmadan edinin.

ABONELİK SERVİSİ ESNEKLİĞİNDE KAPSAMLI E-POSTA KORUMASI ALIN
–    Microsoft Office 365 ile sorunsuz entegrasyon
–    Capture Advanced Threat Protection sandbox’ı ile bütünleşme
–    SonicWall Capture Labs’tan gerçek zamanlı tehlike istihbarat kaynakları
–    SPF, DKIM ve DMARC ile e-posta dolandırıcılığının önlenmesini sağlama
–    Planlı ve planlanmamış kesintiler sırasında e-posta sürekliliği sağlar
–    Çok kullanıcı desteği

FİDYE YAZILIMLARINI VE DİĞER MAİL KAYNAKLI TEHDİTLERİ AĞINIZA ULAŞMADAN ENGELLEYİN
Hosted çözümü kapsamlı bulut tabanlı e-posta koruması sunar. Gelişmiş tehditleri tespit etmek ve önlemek için, e-posta ekleri çoklu motorlu sandboxta taranır. Çözüm, bulutta bulunan fidye yazılımı ve zero-day tehditlerini engeller ve yalnızca güvenli e-postaların gelen kutunuza gönderilmesini sağlar.

 

 

SUNUCU BAZLI KURULUM GEREKTİRMEZ
SonicWall Hosted E-posta Güvenliği ile herhangi bir donanım veya yazılım ürünü kurulumuna gerek duyulmaz. Bu sayede kurulum öncesi dağıtım giderleri, harcama ve devam eden yönetim maliyetleri en aza indirgenmiş olur.

 

 

 

YÖNETİMİ VE RAPORLAMAYI KOLAYLAŞTIRIN
SonicWall Hosted Email Security’nin birden fazla abone merkezi hesap yönetimi, esnek satın alma seçenekleri ve otomatik provizyonu özellikleri ile yönetilebilir servis sağlayıcısı operasyonlarınızı kolaylaştırın. Sürükle ve bırak gösterge tablosuyla tehditleri, uyumu, politikayı, bağlantı yönetimini ve daha birçok konuda raporları ve çizelgeleri özelleştirin. Gerektiğinde otomatik olarak raporlar oluşturun.

 

E-POSTA SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ İLE 24X7 HİZMET ETKİNLİĞİ SAĞLAYIN 
Office 365 gibi bir bulut sağlayıcının veya önceden planlanmış e-posta sunucularının planlı ve planlanmamış kesintileri sırasında e-postalarınızın her zaman gönderildiğinden ve emin olun ve üretkenliğinizin etkilenmemesini sağlayın. Kullanıcılar; kesintiler sırasında, web tarayıcı tabanlı bir Acil Gelen Kutusu’na erişip, mesajları okuyabilir ve cevaplayabilir. E-posta biriktirme, e-posta sunucuları kullanılamadığında iletilerin kaybolmamasını sağlar ve sunucular açık olduğunda bunları gönderir.

Ürün Ana Kategori:

SonicWall

Ürün Kategori:

E-Posta Güvenliği

Bilgi Alın