Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Thycotic ile birlikte IDC IT Security Roadshow 2021’in Gold Partner’iyiz

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Thycotic ile birlikte IDC IT Security Roadshow 2021’in Gold Partner’iyiz

Thycotic ile birlikte IDC IT Security Roadshow 2021’in Gold Partner’iyiz

8 / Mart / 21

Thycotic ve E-Data Teknoloji IDC IT Security Roadshow 2021’de Güçlerini Birleştiriyor

İstanbul ve Ankara’daki en büyük ve en kapsamlı güvenlik sektörü buluşmalarını gerçekleştiren International Data Corporation (IDC) Türkiye, bu yıl 14’üncü kez bilgi güvenliği yöneticilerine yönelik etkinlikle sektördeki deneyim paylaşımı ve dayanışmayı artırmayı hedefliyor. Belirsiz dünya karşısında yeni güvenlik paradigmalarının masaya yatırılacağı IDC IT Security Roadshow 2021, 10 Mart 2021 tarihinde dijital olarak düzenleniyor.

İş sürekliliği ilkesi ile ürün ve hizmetleri Türkiye’deki işletmelerle buluşturan E-Data Teknoloji ve Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi (Privileged Account Management – PAM) çözümlerinin global lideri Thycotic, IDC’nin bu seneki IT Roadshow etkinliğinde güçlerini birleştirerek, etkinliğin Gold Partner’i oldu. Etkinlikte, Thycotic Kıdemli Satış Mühendisi Burak Coşkun 13:30 – 13:45 saatleri arasında “Cybersecurity that’s Good for People & Good for Business, Proactive, Productive, Painless” başlığında konuşmasını yapacak.

E-Data Teknoloji Thycotic’ten Sorumlu Ürün Müdürü Gülden Şeref konu ile ilgili “Bu prestijli etkinlikte Thycotic ile kol kola ilerlemekten çok memnunuz. IDC Türkiye tarafından yapılan araştırmalar Türkiye’nin 2021 yılında BT güvenliğine 250 milyon dolar harcayacağını ortaya koyuyor. Türkiye pazarından büyük beklentilerimizin olduğu bu koşullarda, Thycotic de Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor” dedi.

Her yıl ilk çeyrekte düzenlenen bu etkinlik, bu yıl ilk defa dijital platformda gerçekleşecek ve ülkemizin önde gelen finans, telekom, holdingler, perakende, üretim, hizmet, enerji şirketlerinden üst düzey BT güvenlik yöneticileri ile sektörün lider teknoloji hizmet ve ürün sağlayıcıları bu platformda buluşacaklar.