Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

İspanyol SealPath: E-Data Teknoloji Sayesinde Bölgedeki Gücümüzü Artıracağız

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • İspanyol SealPath: E-Data Teknoloji Sayesinde Bölgedeki Gücümüzü Artıracağız

İspanyol SealPath: E-Data Teknoloji Sayesinde Bölgedeki Gücümüzü Artıracağız

4 / Şubat / 22

E-Data Teknoloji’nin geçtiğimiz yılın son ayında (Aralık 2021) distribütörlüğünü üstlendiği markalar arasına katılan SealPath veri şifreleme, koruma ve kontrol etme konusundaki zengin ürün gamı ile hassas dosyaların korunması konusunda kurumlara güvenlik imkanı sunuyor. SealPath hassas dosyaların korunması ve nerede olursa olsunlar kontrol edilmesine olanak sağlayan bir güvenlik yazılımı. SealPath belgeler her nerdeyse onları koruyabiliyor ve bu belgelerin paylaşılmasını rahat ve güvenli bir hale getiriyor.

İspanya menşeili şirket SealPath Kurucu ve CEO’su Luis Ángel del Valle konu hakkında “E-Data Teknoloji, Türkiye’nin güvenlik yazılım pazarında bizim için çok önemli bir partner. 2 Aralık 2021 tarihinde imzaladığımız anlaşma sayesinde Türkiye’deki kurum ve kuruluşlar, SealPath’in lider veri odaklı güvenlik çözümümüze erişirken, biz de bu bölgedeki gücümüzü artırabileceğiz. Büyüme fırsatına sahip Türkiye pazarında, E-Data Teknoloji gibi katma değerli bir distribütör deneyimi sayesinde, kuruluşların en hassas verilerini korumalarına başarıyla yardımcı olabileceğiz” dedi.  

 E-Data Teknoloji Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü T. Fatih Mutlu ise iş birliği hakkında şu sözlerle güven tazeledi: “SealPath ile yaptığımız anlaşma neticesinde veri merkezli güvenlik çözümü pazarına giriş yaptık. SealPath ve katma değerli çözüm ortağımız Cynoks Bilişim iş birliği sayesinde ilk finans sektörü referansımızı da edindik”. Mutlu sözlerine şöyle devam etti: “Son kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek adına yine katma değerli iş ortaklarımız ve E-Data Teknoloji ekiplerimiz SealPath eğitimlerini tamamladılar. Bu eğitimler ve deneyimi bir araya getirerek 2022 yılında da başarılı projelere imza atacağımıza eminiz. E-Data Teknoloji olarak SealPath için özel etkinlikler ve çalışmalara dair planlarımızı hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz”.

SealPath ürün gamı ile hangi hizmetleri sunuyor ve daha fazlasını öğrenmek için haberimizi ziyaret edebilirsiniz.