Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Kaspersky - Kaspersky Total Security

E-Data Teknoloji

Kaspersky Total Security

Tüm uygulamaları ve cihazlarının yanı sıra ziyaret ettikleri web siteleri ile ailenizi korsanlardan, saldırganlardan ve fidye yazılımlarından korumak pek kolay değildir.

Ailenizi tüm cihazlarında korumak için buradayız; bu sayede daha güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, gezinebilir, sosyalleşebilir ve yayın izleyebilirler.

√ Gizliliği, parolaları, dosyaları ve fotoğrafları korur
√ Çevrimiçi banka ve alışveriş işlemlerinde güvenliği artırır
√ Çocukları çevrimiçi ortamda ve ötesinde korumaya yardımcı olur
Bazı özellikler, bazı cihaz türlerinde kullanılamayabilir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Ödüllü korumayla GÜVENLİK SUNAR
Güvenlik çözümümüz fidye yazılımlarını engellemeye, hırsızları, virüsleri, spam’leri, tehlikeli web sitelerini ve başlık reklamlarını tespit etmeye yardımcı olur*.
*Yalnızca PC’ler için

PC, Mac ve mobil cihazları DESTEKLER

Aileniz hangi tür bilgisayar ve Android cihaz kullanıyor olursa olsun herkesin güvende olmasını sağlarız. Telefon veya tabletin kaybolması durumunda ise uzaktan kontrol özellikleri sayesinde cihazı kilitleyebilir, silebilir ve bulabilirsiniz.

Ailenizin gizliliğini ve daha fazlasını SAVUNUR
Kimlik avı, izleme ve casusluk çok fazla zarar verebileceğinden ailenizin kişisel verilerini koruma, çevrimiçi davranışlarının izlenmesini engelleme** ve casusların, ailenizin web kameralarına erişmesini önlemenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca yeni, patentli bir teknoloji de mikrofon verilerine yetkisiz erişimi engelleyerek sesli gözetimi engellemeye yardımcı olur*. Uygulama Kilidi özelliğimiz, ailenizin Android cihazlardaki uygulamalara güvenlik kodu kilitleri eklemesini sağlar.
*Yalnızca PC’ler için
**Yalnızca PC’ler ve Mac bilgisayarlar için

Daha güvenli bir şekilde BAĞLANTI KURAR
Aileniz çevrimiçi bağlantı kurduğunda halka açık Wi-Fi bağlantısını kullansalar bile iletişimlerini, kimliklerini ve verilerini korumaya yardımcı oluyoruz.** Bu sayede aileniz, biz gizliliklerini korurken gezinebilir, sosyalleşebilir ve yayın izleyebilir.**
**Yalnızca PC’ler ve Mac bilgisayarlar için

Çevrimiçi alışveriş ve banka işlemlerinde KORUMA SUNAR

Ekstra güvenlik katmanları ekleyerek hırsızların ailenizin parasını çalmasını engelliyoruz. Bir aile üyesi, sık kullandığı alışveriş veya banka web sitelerine erişmek üzere tıkladığında benzersiz Güvenli Para teknolojimiz web sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol eder, ailenizin sahte bir site tarafından kandırılmadığından emin olur ve ardından siteyi özel, korumalı modda açar.**
**Yalnızca PC’ler ve Mac bilgisayarlar için

Çocuklarınız için güvenliği ARTIRIR
Çocuklarınız gezinmek, oyun oynamak veya sosyalleşmek için ister mobil cihazlarını ister bilgisayarlarını kullansınlar, dijital dünyada ve ötesinde güvende olmaları için güçlü yöntemler sunuyoruz. Uygulamaların ve cihazların kullanımını düzenleyebilir ve çocuğunuzun konumunu kontrol ederek belirlediğiniz “güvenli bölge”yi terk ettiklerinde uyarı alabilirsiniz.

Zamandan TASARRUF SAĞLAR ve zahmetsizdir
Web sitelerinde ve çevrimiçi hesaplarda oturum açmak, her bir parolayı hatırlamaya gerek kalmadan daha kolay, daha hızlı ve daha güvenlidir. Ailenizin tüm parolaları güvenli bir şekilde depolanır ve bilgisayar, tablet, telefon veya ailenizin ücretsiz My Kaspersky hesaplarından erişilmeye hazırdır.

Kıymetli dosyaları MUHAFAZA EDER
Aileniz, dosyaların yedeğini oluşturarak kıymetli fotoğrafları, müzik dosyalarını veya anılarını koruyabilir. Veri şifreleme özelliği ise dosyaları korsanlar tarafından okunması mümkün olmayan bir formata dönüştürür.*
*Çevrimiçi yedekleme hizmeti Dropbox tarafından sağlanır. Dropbox’ın standart koşulları 2 GB’a kadar depolamayı ücretsiz olarak sağlar. Ücretsiz depolama hizmetinin maksimum kapasitesi, Dropbox’ın standart koşullarındaki değişikliklere göre değişebilir. Ek yedek depolama kapasitesi ek ücretle alınabilir.

Kimseyi engellemeyecek şekilde güvenlik SAĞLAR

Güvenliği ve verimliliği birleştirmemiz sayesinde ailenize ait tüm cihazlar, tasarlandıkları şekilde performans sergileyebilir. Bu sayede aileniz gerçekten yapmak istedikleri şeylere daha fazla zaman ayırabilir.

Yoğun hayatınıza kolaylıkla devam edebilmeniz için BASİTLEŞTİRİLMİŞTİR
Ailenizin güvenliğini çevrimiçi olabildiğiniz her yerden yönetmeniz kolaydır ve uzman teknik destek daima bir tık uzağınızdadır.

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

Tüm cihazlar için

● Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
● Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC ve Mac bilgisayarlarda çalışır. Özellik, çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen şu adresleri ziyaret edin:
● support.kaspersky.com/13295#block1 (PC’ler için) ve
● support.kaspersky.com/13555#block1 (Mac bilgisayarlar için)

Windows® tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar

● İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
● Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
● Sabit sürücüde 1095 MB boş alan
● Microsoft® Internet Explorer® 81 veya üzeri
● Microsoft .NET Framework 4 veya üzeri
● Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3 4
● Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro / Enterprise3 / 8.1 güncellemesi4
● Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic & Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri4
● Microsoft Windows Vista® Home Basic & Premium / Business3 / Enterprise3 / Ultimate — SP2 veya üzeri4
● Microsoft Windows XP Home3 / Professional (32-bit) SP3 veya üzeri / Professional (64-bit4) SP2 veya üzeri5

Windows tabanlı tabletler (Intel® işlemcili sistem)3
● Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3 4
● Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro (64-bit4)
● Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 x 600

Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
● Sabit sürücüde 1350 MB boş alan
● Bellek (RAM): 2 GB
● OS X 10.116 – macOS 10.12

Android akıllı telefonlar ve tabletler7
● Android™ 4.1 – 7.1
● Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480

iPhone ve iPad8
● iOS® 9.0 veya üzeri

Windows Phone®9

● Windows Phone 8

Yeni işletim sistemlerinin beta sürümlerini/önizlemelerini desteklemediğimizi lütfen unutmayın. İşletim sistemlerinin yalnızca son, resmi sürümleri ürün tarafından desteklenir.
1- Microsoft Internet Explorer 8 kullanıyorsanız My Kaspersky portalının, güvenlik yönetiminin ve Kaspersky Safe Kids hizmeti işlevlerinin doğru şekilde çalışacağını garanti edemeyiz.
2- Windows 10 kullanıyorsanız Kaspersky Lab güvenlik yazılımınız için ek yamalar indirmeniz ve kurmanız gerekebilir (ürün kurulumundan sonra mevcut olur). Ürün, Windows 10 Mobil sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir.
3- Kaspersky Safe Kids hizmeti, bu işletim sistemi sürümü veya bu cihaz türleri için kullanılamaz.
4- Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/13652 adresini ziyaret edin.
5- Microsoft Windows XP kullanıyorsanız ürün, FAT32 dosya sisteminde çalışmaya yönelik değildir. Kaspersky Password Manager’daki tüm işlevlere erişmek için lütfen şu tarayıcılardan birini kullanın: Mozilla™ Firefox™ 50 veya üzeri / Google Chrome™ 50 veya üzeri / Yandex.Browser 15 veya üzeri.
6- Kaspersky Safe Kids hizmeti macOS 10.10 – 10.12 sürümlerinde çalışır.
7- Kaspersky Internet Security for Android işlevi şu anda belirli cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/10216 adresini ziyaret edin. Xiaomi© veya ASUS© cihazlarda Kaspersky Safe Kids kullanıyorsanız hizmetin kurulumu ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/12980 adresini ziyaret edin.
8- Bu platformlarda yalnızca Kaspersky Password Manager, Kaspersky Safe Kids ve Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.9 Bu platformda yalnızca Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.

Videolar


Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Kaspersky

Bilgi Alın