Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Mandiant

E-Data Teknoloji

Çözümler

mandiant

Bilgi Alın

  Mandiant, her kuruluşu siber tehditlere karşı güvenli hale getirme ve bu tehditlere hazır olduklarından emin olma misyonunu üstlenmiş bir güvenlik firmasıdır.. Sektör lideri uzmanlık, istihbarat ve yenilikçi teknolojiyle desteklenen dinamik siber savunma çözümleri sunmaktadır.

   

  Uzmanlık

  Benzersiz uzmanlıkla güvenlik etkinliğini en üst düzeye çıkarın

  Önde gelen tehdit araştırmacılarının, tersine mühendislerin, istihbarat analistlerinin ve 2004’ten bu yana her büyüklükteki kuruluşu siber çatışmaların ön saflarından savunan olay müdahalecilerinin eşsiz deneyim ve bilgilerini uygulayın.

   

  Istihbarat

  Sektör lideri istihbarat ile kararlı adımlar atın

  Mandiant’ın saldırı yaşam döngüsüne ilişkin benzersiz dinamik görünümüyle ekibinizi güçlendirin. Kuruluşunuzun karşı karşıya olduğu ilgili tehditleri anlamak ve proaktif olarak korumak için makine, düşman ve operasyonel siber tehdit istihbaratını birleştirin.

   

  Yenilikçi Teknoloji

  Mandiant’ın gücü tek bir platformda

  Advantage Platformu, Mandiant uzmanlığını ve istihbaratını otomatikleştirmenize olanak tanır, böylece çabaları önceliklendirebilir ve saldırıları daha hızlı tespit edip yanıtlama kapasitenizi artırabilirsiniz – bunu ekibinizin sanal bir uzantısı olarak düşünün.


  Çözümler