Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Lexmark - Mono Lazer Yazıcılar

E-Data Teknoloji

Kusursuz Ofis Ortağı
Ağa bağlanmaya hazır olarak ve yerleşik önlü arkalı yazdırma özelliğiyle gelir; üstelik kompakt, kullanımı kolay, son derece sessizdir ve hızlı yazdırma işlemlerinizi gerçekleştirebilir. İş yükünüz çok mu fazla? İsteğe bağlı kağıt çekmecesiyle giriş kapasitenizi arttırabilirsiniz.

Kolay Kurulum, Çalıştırma ve Bakım
Zahmetsiz yazdırma için olağanüstü derecede basit bir çözüm. Belgelere daha az ve işinize değer katmaya daha çok zaman ayırmanızı sağlar.

Kalite ve Verimliliğin Birleşimi
Keskin lazer metinle profesyonel belgelerden yararlanın. Çoğu önde gelen işletim sistemini ve yazıcı dilini destekleyerek belgelerinizin (büyük dosyaların bile) hızla ve güvenilir şekilde yazdırılmasını sağlar.

Siyah Beyaz Yazdırın, Yeşil Düşünün
Kağıt ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan anında ısıtıcı ve Eko Mod gibi ekolojik bilinçle geliştirilmiş özelliklerle tasarlanmıştır. Lexmark Kartuş Toplama Programı aracılığıyla boş kartuşlarınızı ücretsiz olarak geri dönüştürün. Sorumlu bir şekilde yazdırma herkese fayda sağlar: İşletmenize, bütçenize ve çevreye!

Performansı En Üst Düzeye Çıkaran Yenilikçi Toner
İlk yazdırmadan son yazdırmaya kadar tutarlı görüntü kalitesi sağlayan Lexmark Unison™ Tonerle daha iyi sistem performansı elde edin.