Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Netwrix - Netwrix Auditor

E-Data Teknoloji

– BT risklerini değerlendirin ve azaltın

– Raporlamayı kolaylaştırın

– Şüpheli hareketleri algılayın

– Yanıt verme süresini azaltın

– Regulasyonlara uygunluk için zamandan tasarruf edin

 

Netwrix’in BT denetim yazılımı ile güvenlik tehditlerini tespit edin, uyumluluğu kanıtlayın ve BT ekibi verimliliğini artırın.

Riskleri azaltın ve tehditleri bulun
Altyapınızdaki zayıf noktaları ve aşırı izinleri belirleyerek riskleri azaltın. Uyarıları ayarlayın ve olay soruşturmaları gerçekleştirin.

Denetimlere daha hızlı ve kolay hazırlanın
GDPR ve ISO 27001 gibi ortak düzenlemelere eşlenen önceden tanımlanmış raporlarımız sayesinde denetimlere hazırlanmak için % 85’e varan zamandan tasarruf edin.

Daha azıyla daha fazlasını yapın
BT ekibi genellikle acil istekleri çözmek veya raporlar oluşturmak zorundadır ve bu onları birincil işlerinden uzaklaştırır. NA BT ortamında neler olup bittiğini izlemenize yardımcı olur, böylece BT ekipleri sorunları önleyebilir. NA da otomatik olarak raporlar gönderip, sistem yöneticilerin diğer görevlere odaklanmalarına yardımcı olur.

En önemli BT sistemlerinizi tek bir platformdan denetleyin

Tüm şirket içi ve bulut tabanlı sistemlerinizden denetim bilgileri toplamak için birden fazla denetim ve raporlama araçlarını uğraşmaktan sıkıldınız mı? Bu bilgileri birleşik ve tutarlı bir şekilde sunan bir yazılım çözümüne ihtiyacınız var mı? Netwrix Auditor, Active Directory, Windows Server, Oracle veritabanı ve ağ aygıtları da dahil olmak üzere çok çeşitli BT sistemlerinde konsolide bir denetim izini sağlar.

 

Active Directory &
Group Policies
Azure AD Exchange
Office 365 Windows File Servers EMC
NetApp SharePoint Oracle Database
SQL Server Windows Server VMware
Network Devices Nutanix Files

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Netwrix

Diğer Ürünler

Bilgi Alın