Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Netwrix ,CoSoSys’i bünyesine kattı. İş Ortakları için SSS

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Netwrix ,CoSoSys’i bünyesine kattı. İş Ortakları için SSS

Netwrix ,CoSoSys’i bünyesine kattı. İş Ortakları için SSS

8 / Şubat / 24

Bu durum CoSoSys ürün portföyünü nasıl etkileyecek?

CoSoSys güçlü ürünlerini sunmaya ve müşterilerine zamanında destek ve ürün güncellemeleri sağlamaya devam edecektir. Ayrıca, daha geniş Netwrix ürün portföyü, CoSoSys müşterilerine veri güvenliklerini güçlendirme fırsatları sağlayacaktır. Örneğin, Netwrix, şirket içi sunucularda ve bulut havuzlarında bulunan hem yapılandırılmamış hem de yapılandırılmış veriler için uç noktaların ötesinde veri keşfi ve sınıflandırma yetenekleri sağlar.

 

Şirket ve ürün markalarına ne olacak?

Yakın vadede, CoSoSys’in “CoSoSys, artık Netwrix’in bir parçası” olarak bilinmesi dışında, her iki şirket de ayrı, bağımsız markalar olarak faaliyet göstermeye devam edecek. CoSoSys ürün markası Endpoint Protector olarak kalacaktır. Bunun ötesinde, birleşik liderlik ekipleri uzun vadeli iş markasını, vizyonunu ve stratejisini belirleyecektir. Bu bilgiler şeffaf bir şekilde ve zamanında iletilecektir.

 

Bu satın alma CoSoSys’in iş ortaklarını nasıl etkileyecek?

İş ortakları ve kanal müşterilerin başarısı için kritik öneme sahiptir. CoSoSys ve Netwrix, ileriye dönük olarak kanala olan ortak bağlılıklarına odaklanmaya devam edecekler.

CoSoSys daha önce olduğu gibi faaliyet göstermeye devam edecek ve önceki tüm taahhütleri yerine getirecektir. Daha fazla bilgi için lütfen CoSoSys.Acquisition@netwrix.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Birleşen şirketle anlaşmalarımı nasıl kaydedebilirim?

Hem CoSoSys hem de Netwrix ile çalışıyorsanız, lütfen daha önce iletişime geçtiğiniz gibi ilerleyin.

Bu satınalmanın CoSoSys müşterileri için avantajları nelerdir?

Bu satın alma, CoSoSys müşterileri için bir dizi avantaj sunmaktadır. Netwrix’in ürün portföyü, müşterilere veri güvenliği risklerini daha etkin bir şekilde tanımlama, tespit etme imkanı sağlar. Aynı zamanda, siber güvenlik saldırılarına karşı korunma, bu saldırılara yanıt verme ve olası hasarlardan kurtulma konularında kapsamlı destek sunar. Bu iş birliği, müşterilere entegre güvenlik ve uyumluluk ürünleri sunarak tedarik sürecini basitleştirme ve stratejik satıcı konsolidasyonu yoluyla iş süreçlerini optimize etme fırsatı verir.

Hem CoSoSys hem de Netwrix’in ortağıysam ne olur?

İlgili şirketlerle bugün yaptığınız gibi iletişim kurmaya devam edeceksiniz. Herhangi bir değişiklik olursa, zamanında bilgilendirileceksiniz. Ekipler önümüzdeki aylarda entegrasyon planı üzerinde birlikte çalışacak.