Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Netwrix, New Net Technologies (NNT) Şirketini Bünyesine Kattı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Netwrix, New Net Technologies (NNT) Şirketini Bünyesine Kattı

Netwrix, New Net Technologies (NNT) Şirketini Bünyesine Kattı

23 / Haziran / 21

Veri güvenliğini kolaylaştıran siber güvenlik sağlayıcısı Netwrix; değişim portföyü, yapılandırma, güvenlik açığı ve varlık yönetimi çözümleri sağlayan yazılım New Net Technologies’i (NNT) bünyesine kattığını duyurdu. Bu iş birliği ile genişleyen Netwrix ürün portföyü, müşterilerin siber güvenlik tehditlerine karşı tanımlama ve koruma alanlarında gelişim sağlamalarına olan desteğini arttırdı.

Her iki şirket içinde heyecan verici bir iş ortaklığı olan bu değişim, dünya çapında kuruluşların artan gizlilik ve güvenlik taleplerini karşılama yeteneklerini hızlandırdı.

NNT Çözümleri Ne İşe Yarıyor?

NNT çözümleri, kuruluşları veri güvenliği tehditlerine karşı korumak için gerçekleşen değişiklikleri ve yapılandırmaları izlemeye ve kontrol etmeye yardımcı oluyor.

NNT kullanıcıları bundan böyle, veri güvenliği risklerini belirlemelerine ve azaltmalarına, ayrıca siber güvenlik saldırılarına karşı korunmalarına, yanıt vermelerine ve kurtulmalarına yardımcı olan güvenlik ve uyumluluk çözümleri sunan Netwrix ürün portföyüne de erişim sağlayabilecekler. Netwrix kullanıcıları, özellikle güvenlik açıklarını daha hızlı belirlemek ve tehditlere karşı daha iyi koruma sağlamak için NNT’nin çözümlerinden yararlanabilecekler.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

NNT ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız