Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Orta Seviye (NSA Serisi)

E-Data Teknoloji

Network Security Appliance (NSA) Orta Ölçek Firewall Serisi
Endüstrinin onayladığı güvenlik etkinliği ve performansı ile ağınızı çekirdekten çevreye koruyun. SonicWall Ağ Güvenlik Cihazı (NSA) Orta Ölçekli Güvenlik Duvarı Serisi, orta ölçek yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW) platformunda otomatik gelişmiş tehdit önleme teknolojilerini birleştirir. 10-GbE arayüzlerini içeren çok çekirdekli bir donanım mimarisi üzerine kurulmuş olan NSA Serisi, orta ölçekli ağların, şubelerin ve dağıtılmış işletmelerin performans taleplerini karşılamak üzere ölçeklenir. Uygulama zekası ve kontrolü, gerçek zamanlı görselleştirme ve WLAN yönetimi gibi özellikler, tüm ağdaki uygulama ve kullanıcı trafiğini tanımlama, izleme ve kontrol etme kontrollerini sağlar.

 

 

ALTYAPINIZIN GELECEKTE OLABİLECEK DEĞİŞİKLİKLERDEN ETKİLENMEMESİNİ SAĞLAYIN
Yeni NSA 2100%, yüksek port yoğunluğu, gelişmiş ve düşük maliyetli bir güvenlik duvarı ile hem kablolu hem de kablosuz ağlardaki çok sayıda eşzamanlı bağlantı desteği ile altyapınızı geleceğe uyarladı. Sekiz adet 2.5 GbE arayüzü bulunan NSA 2100%, 802.11ac Wave 2 WiFi standardını kablolu ve kablosuz veri akışını eşleştirerek kucaklayan ilk güvenlik duvarlarından biridir. NSA 2100%, bağlı cihazların sayısının ve şifreli bağlantı sayısının sürekli artmasını sağlamak için, çok sayıda paket denetimi, derin paket denetimi ve SSL bağlantılarının derin paket incelemesini sağlar.

 

TEHDİT ALGILAMANIN ÖTESİNE GİDİN
Sadece tehditleri tespit etmek yeterli değildir ayrıca güvenlik duvarınızın onları önlemesi gerekir. SonicWall NSA Serisi güvenlik duvarlarının tam olarak yaptığı şey budur. Patentli Yeniden Birleştirme Özgür Derin Paket Denetim teknolojisi, trafiğini bilinen ve bilinmeyen tehditler için tarar ve ağınıza girmeden kaldırır. NSA Serisi, dosya boyutundan bağımsız olarak tüm portlardaki ve protokollerdeki her paketin her baytını inceler. SonicWall’ın ödüllü Capture Gelişmiş Tehdit Koruma Hizmeti, güvenlik ve ek güvenlik için ağ geçidindeki bilinmeyen ve sıfır gün saldırılarını engelleyen bulut tabanlı, çok motorlu sanal alan oluşturmayı sağlar.

 

İNOVASYONU SAHİPLENİN
– Patentli Yeniden Birleştirmesiz Derin Paket Denetimi (RFDPI) teknolojisi
– Çok motorlu sandboxing, anti-malware, saldırı önleme, web filtreleme ve benzeri özelliklere sahip, kutu tabanlı ve bulut tabanlı tehdit önleme
– Sezgisel kullanıcı arayüzü ile zengin özelliklere sahip SonicOS işletim sistemi
– 10-Gigabit Ethernet portları
– Gerçek zamanlı TLS / SSL ve SSH şifre çözme ve inceleme
– Uygulama görselleştirme ve kontrolü
– Dahili kablosuz kumanda

 

YÜKSEK HIZDA PERFORMANS BEKLEYİN
SonicWall NSA Serisi, çok çekirdekli paralel işleme mimarisi ve birden fazla Gigabit Ethernet portu ile hem yüksek hızlı durum denetimi hem de derin paket denetim güvenlik duvarı performansı sunar. NSA Serisi, eşzamanlı ağ akışları için tek geçişli, akış temelli, derin paket denetim teknolojisi kullanır. Yerleşik kablosuz denetleyici, SonicWall SonicWave 802.11ac Dalga 2 kablosuz erişim noktalarını ekleyerek yüksek hızlı kablosuz ağ güvenliği kurmanızı sağlar.