Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SealPath

E-Data Teknoloji

Çözümler

sealpath

Bilgi Alın

  Sealpath hassas dosyalarınızın korunmasına ve onları nerede olurlarsa olsunlar kontrol etmenize yardımcı olan bir güvenlik yazılımıdır. SealPath çözümü, belgeleri nerede olurlarsa olsunlar koruyabilir ve bunların paylaşımının rahat ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak tanır.

   

  SealPath neyi amaçlar?

  Koruma
  Belge nerede olursa olsun koruma. SealPath, belgenize nereden erişilirse erişilsin, belgenize eşlik eder. Bulutta çalışmayı seçerseniz, SealPath bilgilerinizi koruyacaktır.

  Kontrol
  Belgelerinizle yapılabilecekleri sınırlayın. Okuyun, yazdırın, paylaşın, kopyalayın… belgeniz yalnızca belirttiğiniz şeye izin verecektir. SealPath’in sezgisel kontrol sistemi ile bilgilere kimin eriştiğini kontrol edin.

  İzleme ve Kolaylaştırma
  Belgelerinizi istediğiniz kişiyle paylaşın ve bilgilere ne zaman eriştiklerini izleyin. İsterseniz, alıcı belgeye eriştiğinde bir bildirim alabilirsiniz. SealPath sayesinde denetim daha kolay olacak.

  Özgürlük
  SealPath belgelerinizi saklamaz. Verilerinizin olmasını istemediğiniz yerde olması gerekmez. SealPath sizi korumak için belirli bir konum gerektirmez. Tam bir özgürlükle nasıl çalışmak istediğinizi ve belgelerinizi nereye kaydedeceğinizi siz seçersiniz.

  AD RMS teknolojisi
  SealPath, AD RMS (Active Directory Rights Management Services) koruması ve bilgi teknolojisini kullanır. AD RMS, Microsoft Office ve diğer Microsoft ürünleriyle yerel olarak bütünleşen, olgun, kanıtlanmış bir bilgi koruma teknolojisidir.

   

  SealPath nasıl çalışır?

   

  SealPath SaaS

  SealPath Professional SaaS, en kritik belgelerinizi korumanız için size basit bir yol sunar; böylece, elinizde olmasalar bile bunların kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. SealPath ile, işiniz için önemli olan belgelerin sahipliğini korumaya devam edebilirsiniz: erişimi uzaktan iptal etme, birinin bunlara izinsiz olarak erişmeye çalışıp çalışmadığını izleme vb. kuruluş veya ekip, korunan önemli belgelere erişebilir. Ayrıca kuruluşunuzun dışından kimlerin korunan belgelere erişimi olduğunu öğrenebilir ve belgeler sizin elinizde olmasa bile erişimi iptal edebilirsiniz. İzin eksikliği nedeniyle engellenen korumalı belgelere erişim girişimlerinin uyarılarını günlüğe kaydeder. SealPath Enterprise SaaS, küçük ve orta ölçekli şirketler ve hatta büyük şirketler/çok uluslu şirketler içindeki çalışma grupları için tasarlanmıştır.

  Belgeleri özel olarak değiş tokuş etmesi gereken herhangi bir şirket, başta yasal, endüstriyel tasarım ve patentler, biyoteknoloji ve araştırma ve diğerlerinin yanı sıra finans sektörlerinde SealPath’ten faydalanacaktır. Kuruluşunuzun dışından başkalarıyla çalışırken içiniz rahat olsun.

   

  Faydalar
  En öneml bilgilerinizi koruyun
  Güvenle paylaşın
  Data kaybını önleyin
  Veri koruma denetimine uyun
  Çalışma şeklini değiştirmeden

   

  SealPath Enterprise On-Premise

   SealPath, şirketinizin kendi içinde (şirket içi) veya bir veri merkezinde yönetilen özel bir sunucuya kurulabilir. Active Directory’nizle bütünleşir ve sizin tarafınızdan yönetilen özel bir ortamda SealPath’in sunduğu avantajlardan ve belge kontrolünden yararlanırsınız. Tüm izleme bilgileri kendi izleme sistemlerinizle entegre edilebilir, böylece kritik kurumsal dokümanlarınıza erişim günlüklerini nerede olursa olsun her zaman merkezi ve kontrol altında tutabilirsiniz.

  SealPath Enterprise On-Premise, kendi altyapılarını dahili olarak (yerinde) veya Iaas sağlayıcıları aracılığıyla yönetmek isteyen büyük şirketlere yöneliktir. Uygulamalarının tam kontrolünü elinde tutmak isteyen ve iş süreçlerine uyum sağlamak için özel uyarlamalar gerektirebilecek şirketler. Ar-Ge ekipleri, hukuk ve finans departmanları, yönetim kurulu vb. belgelerini veri sızıntısına karşı korumalı ve güvende tutabilecektir. SealPath, Microsoft AD-RMS garantisiyle güçlü bir koruma sunar.

  operasyonel verimlilik
  MICROSOFT HAK YÖNETİM HİZMETLERİYLE EN İYİ KORUMA
  Active directory entegrasyonu
  klasör koruma ve otomasyon
  merkezileştirilmiş yönetim daha az deneyimli müşteriler için bile kullanım kolaylığı
  BELGE YÖNETİM SİSTEMLERİ, ERPS VEYA CRMS İLE ENTEGRASYON

   

  Otomasyon

   

  Neden SealPath?

  SealPath ile, paylaştıktan sonra bile belge izinleri üzerinde gerçek zamanlı olarak tam denetime sahip olursunuz. Düzenleme veya diğer amaçlarla altyapıları üzerinde tam kontrole ihtiyaç duyan şirketler için kurumsal sunucularda hızlı ve basit bir dağıtım veya yerinde kurulum için Cloud-SaaS modunda sunulur. SealPath, mobilite nedeniyle ağ çevre konseptindeki çarpıcı değişiklikler nedeniyle DLP’nin ötesinde bir çözümdür.


  Çözümler