Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Tenable - Tenable.sc – Security Center & Security Center Continuous View

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Tenable.sc – Security Center & Security Center Continuous View

Güvenlik açıklarını doğru bir şekilde belirleyin, araştırın ve önceliklendirin.
Yerinde Yönetilen (on-prem).
Tenable.sc ile verilerinizi kontrolünüz altında tutarken ağınızın kapsamlı bir resmini elde edersiniz. Önde gelen Nessus teknolojisine dayanan Tenable.sc, bilinmeyen varlıkları ve güvenlik açıklarını keşfeder ve ihlal edilmeden önce beklenmedik ağ değişikliklerini izler.

Perperiodik güvenlik açığı tarama gereksinimlerini karşılamak için birden fazla Nessus tarayıcı kullanmış kuruluşlar için SecurityCenter ™, taramayı yönetmek ve hızlandırmak, kurum genelinde görünürlük elde etmek ve yüksek düzeyde öncelikli analitikler elde etmek için merkezi bir konsol sunar.

Tenable SecurityCenter Continuous View ™ (CV),% 100, geleneksel, mobil, sanal ve bulut ortamları dahil olmak üzere tüm müşteri varlıklarını ağın tamamında güvence altına alan tek kapsamlı platformdur. SecurityCenter CV ™, bir ortamda bulunan güvenlik riskleri ve uyumluluğa maruz kalmanın en gelişmiş analizini sunmak için Nessus®, PVS ™ ve Log Correlation Engine’den (LCE ™) tarama verilerini, ağ zekasını ve etkinlik kayıtlarını birleştirir. SecurityCenter CV, hiç olmadığı gibi gerçekten eşsiz ve gerçek zamanlı, sürekli bir izleme çözümü sunar.

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Tenable

Bilgi Alın