Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Mandiant - Threat Intelligence

E-Data Teknoloji

Mandiant Tehdit İstihbaratı modülü, her büyüklükteki kuruluşa doğrudan ön cephelerden en son tehditlere ilişkin görünürlük sağlar.

Mandiant Threat Intelligence, güvenlik uygulayıcılarına şu anda işleri için önemli olan tehditler konusunda benzersiz bir görünürlük ve uzmanlık sağlar. Tehdit istihbaratımız, 22 ülkede 300’den fazla güvenlik ve istihbarat çalışanı tarafından derlenir ve gizli düşman takipleri, olay adli incelemeleri, kötü niyetli altyapı yeniden yapılandırmaları ve Mandiant Intel Grid’e gömülü derin bilgiyi içeren aktör tanımlama süreçleri aracılığıyla aktörleri araştırır. Tehdit İstihbaratı bir teknoloji olarak sunulabilir, ekibinizle yan yana çalıştırılabilir veya tamamen Mandiant uzmanları tarafından yönetilebilir.

Size ve Meslektaşlarınıza Yönelik Aktif Tehditleri Anlayın; Kuruluşunuzu hedef alan siber suç aktörlerini, motivasyonlarını ve davranışlarını anlayarak savunmayı geliştirir.

 Önemli TTP’leri Ele Almak için Kaynaklara Öncelik Verin; Sömürü durumuna ve risk derecelendirmesine göre güvenlik açıklarına ve risklere öncelik verir.

 Mandiant Advantage ile Tehdit İstihbaratını Operasyonelleştirin; Tehdit istihbaratını operasyonel hale getirmek ve optimize etmek ve üçüncü taraf araçlarla kolayca entegre etmek için Mandiant Advantage Platformundan yararlanın.

Analist Raporu: The Forrester Wave™: External Threat Intelligence Services, Q1 2021

Bizi Farklı Kılan Nedir?

Mandiant Threat Intelligence neden size rakipleriniz hakkında herkesten daha fazla bilgi verir?

● Güvenliğin kırılması İstihbaratı ve ihlali
● Düşman İstihbaratı
● Makine Zekası
● Operasyonel İstihbarat

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Mandiant

Bilgi Alın