Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Thycotic, Gartner Peer Insights’ta “Müşterilerin Tercihi” Olarak Tescillendi!

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Thycotic, Gartner Peer Insights’ta “Müşterilerin Tercihi” Olarak Tescillendi!

Thycotic, Gartner Peer Insights’ta “Müşterilerin Tercihi” Olarak Tescillendi!

10 / Ocak / 22

Ayrıcalıklı erişim yönetimi (PAM) teknolojisi lider üreticileri Thycotic ve Centrify’ın birleşmesiyle oluşan lider bulut kimlik güvenliği çözümleri sağlayıcısı ThycoticCentrify, Thycotic’in Aralık 2021 Gartner Peer Insights ‘Müşterinin Sesi’ değerlendirmesinde “Müşterilerin Tercihi” olarak seçildiğini duyurdu. Aynı değerlendirmede Centrify da “Established” PAM çözümü olarak nitelendirildi.

Gartner, yetkili erişim yönetimi çözümlerini, kurumların kritik kaynaklara yapılan yetkili erişimlerini güvenli hale getiren ve uyumluluk gereği bu hesapları ve erişimleri gözlemleyen ve yöneten teknolojiler olarak tanımlamaktadır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice (Müşterilerin Tercihi) tamamen bireysel son kullanıcı incelemelerinin ve derecelendirmelerinin paylaşıldığı bir altyapı olup Gartner veya alt kuruluşlarının görüşlerini veya değerlendirmelerini içermez.

 ThycoticCentrify Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Jon Kuhn yaptığı değerlendirmede, kritik sistemlere, altyapılara ve verilere ayrıcalıklı erişimi güvence altına almak için doğru çözümü seçmenin ve seçilen çözüme güven duymanın öneminden bahsetti. Jon Kuhn, “Müşterilerimizin değerlendirmeleri bizim için çok değerli ve Gartner Peer Insights, kullanıcı görüşlerinin daha bilinçli araştırma ve satın alma kararları için meslektaşlar arasında herkese açık olarak paylaşılmalarını sağlıyor. Çözümlerimizi kullanan BT ve güvenlik liderlerinin görüş ve incelemelerine göre Thycotic’in PAM için Müşterilerin Tercihi (Customers’ Choice) olarak tanınmasından gurur duyuyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Saldırı atak yüzeyinin yeni teknolojilere yapılan yatırımlarla genişlediği her yeni günde yetkili erişim yönetimi teknolojilerinin önemi artmaya devam ediyor. ThycoticCentrify sunduğu çözümler sayesinde tüm kritik altyapılara yapılan erişimleri, yetkili kimlikleri ve yetkileri güvenli bir şekilde yönetilmesini ve kontrol edilmesini sağlayan çözümler sunuyor. Kolay kurulumu, altyapının ölçeklenebilir olması ve kullanıcılar tarafından hızla benimsenmesi, bulut ve on-prem kurulum seçenekleri ile kullanıcıları etkilemeyi başaran ThycoticCentrify’ın başarısı Gartner Peer Insights tarafından da tescillendi.

 

Thycotic ve Centrify’ın Gartner Peer Insights değerlendirmelerini incelemek için tıklayınız

ThycoticCentrify hakkındaki sorularınız için thycotic@e-data.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.