Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - TZ Giriş Seviyesi Firewall Serisi

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • TZ Giriş Seviyesi Firewall Serisi

SonicWall TZ Serisi ile giriş seviyesi yeni nesil güvenlik duvarında kapsamlı koruma ve ışık hızında performans elde edin. Uzak ofisler ve şubeler de dahil olmak üzere küçük şebekeler için tasarlanan TZ Serisi, özgül ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ayarlanabilen beş farklı model sunar. Gelişmiş birleşik tehdit yönetimi (UTM) güvenliği, ağ ve yönetim özellikleri ile isteğe bağlı 802.11ac Wi-Fi, ağınızın ve verilerinizin kablolu ve kablosuz bağlantılar üzerinden en son tehditlere karşı korunmasını sağlar.

 

 

GÜVENLE İLERLEYİN
– Patentli Yeniden Birleştirmesiz Derin Paket Denetimi (RFDPI) teknolojisi
– Konsolide tehdit önleme: Bulut tabanlı çok motorlu sandboxing, anti-malware, saldırı önleme, web filtreleme ve daha fazlası
– Sezgisel kullanıcı arayüzü ile zengin özelliklere sahip SonicOS işletim sistemi
– Gigabit Ethernet portları
– SSL, TLS ve SSH şifre çözme ve inceleme
– Yerel SSL VPN güvenli uzaktan erişim
– Entegre 802.11ac kablosuz (isteğe bağlı)

 

 

GELİŞMİŞ TEHDİT KORUMASI
Tehdit algılama tek başına yeterli değildir. Bu nedenle, her SonicWall güvenlik duvarı, en yeni tehditlere karşı trafiği taramak ve tehditleri önlemek için patentli Yeniden Birleştirmesiz Özgür Derin Paket Denetim teknolojisini kullanır. TZ Serisi, tüm bağlantı noktalarında ve protokollerde her paketin her baytını hiçbir dosya boyutu sınırlaması olmadan inceler. SonicWall Capture Gelişmiş Tehdit Koruması hizmeti, ödüllü bulut tabanlı çoklu motor sandbox’ı, ağ geçidindeki bilinmeyen ve sıfır gün saldırılarını engelleyerek ek bir güvenlik katmanı sağlar.

 

 

YÜKSEK HIZDA PERFORMANSIN AVANTAJINDAN YARARLANIN
Gigabit Ethernet bağlantı noktalarına sahip, çok çekirdekli bir paralel işlemci donanım mimarisi üzerine kurulmuş olan SonicWall TZ güvenlik duvarları, yüksek hızlı derin paket denetimi performansı sunar. TZ Serisi, eşzamanlı ağ akışlarının derin paket denetimi için gecikmesiz performans sunarken tek geçişli, akış temelli denetim teknolojisi kullanır. İsteğe bağlı 802.11ac kablosuz, Wi-Fi özellikli cihazlara güvenli yüksek hızlı ağ iletişimi sağlar.

 

GÜVENLİ, KULLANIMI KOLAY MOBİL BAĞLANTISINI ETKİNLEŞTİRİN
Uzak ve mobil kullanıcılara, TZ güvenlik duvarınızın arkasında izin verilen ağ kaynaklarına yerel VPN erişimi sağlayın. TZ güvenlik duvarları, Apple® iOS, Google® Android, Windows® 8.1, Mac OS® X, Kindle Fire ve Linux cihazları için güvenli SSL VPN bağlantılarını destekler. Bu, kullanıcıların herhangi bir yerden üretken olmaları gereken dosyalara, uygulamalara ve kaynaklara kolayca erişmelerini sağlar. SSL VPN bağlantısı taranır ve maksimum güvenlik sağlamak için gizli tehditler kaldırılır.

 

 

 

Kataloglar ve Datasheet