Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Üst Seviye SuperMassive Serisi

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Üst Seviye SuperMassive Serisi

Son teknoloji tehdit kontrol teknolojisi ve donanım işleme gücü ile tasarlanan SonicWall SuperMassive yüksek performanslı güvenlik duvarları günümüzün en büyük, en karmaşık ve zorlu güvenlik kullanım durumlarını desteklemektedir. Sandboxing, SSL denetimi, saldırı önleme, anti-malware, uygulama tanımlama ve içerik filtreleme gibi kapsamlı güvenlik hizmetleri ile SuperMassive; büyük, dağıtılmış işletmelerin ve veri merkezlerinin güvenliğini sağlamak için ideal yeni nesil son teknoloji güvenlik duvarıdır.

 

 

YÜKSEK PERFORMANSLI AĞ GÜVENLİĞİ
– Gelişmiş tehditlere ve istismarlara karşı gerçek zamanlı olarak korunun
– Şifrelenmiş trafikte saklanan evrim öncesi saldırıları engelleyin
– Uygulama trafiğini izleyin ve kontrol edin
– Güvenlik yönetimini, analitikleri ve raporlamayı merkezileştirin
– Komuta ve kontrol iletişimlerinin ve verilerin dışa sızmasını engelleyin

 

VERİ MERKEZİ MODERNİZASYONU İÇİN GÜVENLİĞİNİZİN ÖLÇEKLENDİRİLMESİ
Veri merkezi modernizasyonu için güvenliğinizi ölçeklendirin. Büyüyen dijital ticareti etkinleştirmek için, BT organizasyonlarının değer, yanıt verme ve güvenlik kurmasına ve sunmasına ilişkin beklentiler her zamankinden yüksek bir seviyeye ulaştı. Yenilikçi hizmetler, veri ve kapasite gereksinimleri arttıkça, BT liderleri veri merkezi modernizasyonu yoluyla yeni operasyonel zorlukları çözmeye çalışıyor. SonicWall, karmaşık ve zorlu veri merkezi işlemlerini düşük maliyetle çözmek ve ağ güvenliğini ölçeklendirmek için ağ tabanlı bir model sunar.

 

AĞ GÜVENLİĞİ BÖLÜMLERİ İLE GELİŞMİŞ TEHDİTLERİN DURDURULMASI
Modern tehditler başarılı olmak için ağınızın tüm alanlarından yararlanır. Gelişmiş saldırıları durdurmak ve ağların tehdit yayılımını engellemek, hafifletmek için güvenlik bölümlerine bölünmesi gerekir. Bununla birlikte, mantıksal kesimleri tanımlamak yalnızca çözümün bir parçasıdır. Etkili bölümlendirme, her segmentin bütünlüğünü kapsamlı bir şekilde uygulamak ve yönetilebilir ve uygun maliyetle yapmak için entegre ve dinamik bir ağ güvenliği yaklaşımı gerektirir.

Kataloglar ve Datasheet


Videolar