Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - WAN Hızlandırma

E-Data Teknoloji

WAN Acceleration Appliance (WXA) Serisi

Veri ve dosya paylaşım uygulamalarından gelen performans darboğazlarını ortadan kaldırın ve WAN optimizasyonu ile kullanıcılara LAN benzeri uygulama performansı gösterin. SonicWall WAN Acceleration Appliance (WXA) WAN çözümleri, yalnızca yeni veya değiştirilmiş verileri ileterek, sahip olduğunuz bant genişliğini optimize eder. Uygulama trafiğini en aza indirmek ve öncelik vermek için WXA donanım, yazılım veya sanal cihazı bir SonicWall güvenlik duvarı ile bütünleştirin.

 

ÜRETKENLİĞİ ARTIRIN
– Daha fazla bant genişliği eklemek için ödeme yapmadan, uygulamalarınızın uzaktaki ofislerden ve şubelerden daha hızlı çalışmasını sağlayarak verimliliği artırın.
– WAN üzerinden LAN gibi uygulama performansı
– Müdahaleler ve zararlı yazılımlar için kapsamlı tarama
– Basitleştirilmiş dağıtım, yönlendirme ve entegrasyon
– Veri çoğaltma, bayt önbellekleme ve dosya önbellekleme
– Protokol optimizasyonu, gecikmeyi ve sıkıntıyı azaltır
– Kümelenme yoluyla ölçeklenebilirlik
– HTTP (web) önbellekleme tarayıcı yanıt sürelerini artırır

 

UYGULAMALARINIZ İÇİN HIZLI WAN PERFORMANSI ALIN
SonicWall WXA çözümleri, uygulamalarınızın uzaktan ve şubelerden daha fazla bant genişliği eklemeden daha hızlı çalışmasını sağlar. Veri çoğaltma, bayt önbellekleme ve dosya önbelleği ile yinelenen bilgileri azaltın ve en yüksek ağ performansı için gecikmeyi azaltın. İlk veri aktarımından sonra, sonraki trafiği yalnızca yeni veya değiştirilmiş veriyle sınırlandırabilirsiniz. Bu sayede performansınızı artırabilirsiniz.

 

 

WXA’NIZI YENİ NESİL FIREWALL’UNUZA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ENTEGRE EDİN
WXA Serisini SonicWall yeni nesil güvenlik duvarınızla sorunsuz bir şekilde bütünleştirebilirsiniz. Bu güçlü kombinasyon, güvenlik ve WAN performansını en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Bunun nedeni, bir sanal özel ağda (VPN) veya ayrılmış bir WAN bağlantısında trafiği hızlandırmadan önce trafiği tehditlere karşı taramasıdır. Ayrıca, WXA’nın dağıtım, yerleşim, yönlendirme, yapılandırma, yönetim ve entegrasyonunu güvenlik çözümünüzün diğer kısımlarıyla basitleştirebilirsiniz.

 

Videolar