Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

WinRar

E-Data Teknoloji

Çözümler

winrar

Bilgi Alın

  WinRAR içerisinde bulundurduğu pek çok fonksiyonla dosyalarınızı arşivlemeye ve sıkıştırmaya yarayan, yaratmış olduğunuz bu arşivleri organize ederek yönetilebilirliklerini sağlayan bir bilgisayar yazılımıdır.

  Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen WinRAR, ilk defa 1993 yılında piyasaya çıkmış ve sürekli geliştirdiği teknolojisiyle en popüler arşiv ve sıkıştırma yazılımı haline gelmiştir. Teknolojisini sürekli yenileyerek gittikçe arşiv boyutlarını daha da küçülten WinRAR bu özelliğiyle rakiplerinden daha hızlı ve daha verimli arşivler üreterek depolama alanından, taşıma maliyetlerinden ve zamandan tasarruf sağlar.

  RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip gibi popüler sıkıştırma formatlarını destekleyen WinRAR, video ve müzik gibi çoklu ortam dosyalarında, nesne kütüphanelerinde ve yürütülebilir dosyalarda bile daha yüksek performans almanıza yardımcı olur. Ayrıca çoklu ortam dosyalarını otomatik olarak tanımlayarak dosya formatına göre en uygun sıkıştırma ayarlarını uygulayarak kolay ve etkili şekilde arşivler oluşturmanızı sağlar.

  WinRAR’la birlikte arşivleri parçalara ayırabilirsiniz. Bu bölünmüş arşivlerin farklı sürücülerde saklanmasından, internet üzerinden paylaşımına kadar büyük kolaylıklar sağlayan bir özelliktir.

  İnternet üzerinden dosya göndermek için de WinRAR son derece kullanışlı ve güvenlidir.128-bit parola şifreleme ve onaylanmış imza teknolojisiyle dosya gönderimlerinde dosyalarınızın güvende olduğunu bilerek içinizin rahat etmesini sağlar.

  WinRAR bir paylaşımlı yazılım, yani sharewaredir. Bu programı kullanmadan önce 40 gün boyunca, tamamen ücretsiz olarak, WinRAR’ı deneyebileceğiniz anlamına gelir.

  WinRAR lisansı 50’den fazla dilde Windows, Linux, Mac OS gibi işletim sistemleri için mevcuttur. Birden çok lisans satın almışsanız, bunları kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde, farklı dil ve işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Yani her bil dil için veya işletim sistemi için farklı bir lisans almanız gerekmemektedir.

  WinRAR Türkiye Web sayfamıza erişmek için tıklayınız

  Neden Lisans Almaliyim

  RAR’ı satın alarak kayıtlı bir kullanıcı* olduğunuzda;
  •    Üreticiye RAR’ı geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmesi için gereken cesareti ve maddi kaynağı sağlamış,
  •    Ticari ve bireysel olarak yazılımı kullanmaya yasal olarak hak kazanmış,
  •    Gerçeklik denetleme ve diğer gelişmiş özelliklere erişim sağlamış,
  •    Tüm dünyaya yayılmış RAR destek siteleri ve e-posta ile yardım ve desteğe ulaşmış,
  •    Kayıtlı kullanıcı olarak kayıt yaptırdığınız işletim sistemi üzerinde gelecekte çıkacak olan tüm RAR sürümlerini kullanma hakkını kazanmış
  Olursunuz.
  * RAR arşiv yöneticisinde yapılan önemli sürüm değişikliklerinde yazılım korsanlarının yasadışı faaliyetleri nedeniyle ihtiyaç halinde kayıt olma yönteminde değişiklikler olabilir. İleride eğer böyle bir durum gerçekleşirse küçük bir posta ücreti karşılığında güncellenmiş anahtarları almak mümkün olacaktır.


  Çözümler