Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Yeni İş Birliği: NGX Storage ve E-Data Teknoloji

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Yeni İş Birliği: NGX Storage ve E-Data Teknoloji

Yeni İş Birliği: NGX Storage ve E-Data Teknoloji

14 / Ocak / 22

Yeni İş Birliği: E-Data Teknoloji Yeni Nesil Veri Depolama Çözümü Sunan NGX Storage’ın Türkiye’deki Distribütörü Oldu

E-Data Teknoloji, yeni nesil veri altyapıları oluşturmak için işletmelere flash tabanlı ve hibrit depolama çözümleri sunan NGX Storage’ın distribütörü oldu. 8 Ocak 2021 tarihinde NGX Teknoloji A.Ş ile imzalanan distribütörlük sözleşmesi ile E-Data Teknoloji, NGX Storage ürünlerini Türkiye’deki çözüm ortakları ile buluşturacak. 

NGX Storage, işletmelere ihtiyaç duydukları yüzde 99.9999 erişilebilirlik, 10M IOPS ve 840 GB’a kadar bağlantı hızını destekleyen yenilikçi çözümler sunuyor.

NGX Storage’ın yerleşik bütünleşik mimarisi, sunucu ve masa üstü sanallaştırma, bulut bilişim, veri ambarı, iş zekası, büyük veri, gerçek zamanlı analitik ve veri tabanlarının yanı sıra yedekleme ve felaket kurtarma operasyonları dahil çeşitli veri merkezi iş yüklerini üstün bir şekilde işleyebilmek için blok, dosya ve nesne tabanlı verilerini aynı anda işleyip, sunabiliyor. 

 

NGX Storage ile işletmeler karmaşıklığı ve maliyetleri azaltırken, basit dağıtım, yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilme avantajlarından yararlanabiliyor. 

 

NGX Storage

● Sanallaştırma
● Veri tabanları
Openstack
Bulut yedekleme
Hizmet olarak depolama
Büyük veri ve analitik vb.

projelerinizdeki tüm veri saklama, işleme ihtiyaçlarınız için %99.9999 oranında erişilebilirliğe, 10M IOPS ve 840 Gb’a kadar bağlantı hızına sahip çözümler üretiyor. 

 

Detaylı bilgi için www.ngxstorage.com adresini ziyaret edebilir veya info@e-data.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu iş birliği KAP üzerinden yayınlanmıştır. Anlaşma 8 Ocak 2022 tarihlidir. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/992817